18.07.2024, g. 19:00
TCL - LoL
Dark Passage vs Besiktas
Do meczu pozostało:
1dn.16godz.20min.
12.70 X0.00 21.39 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Holandia – Francja transmisja, gdzie oglądać mecz Euro 2024?

Holandia – Francja transmisja, gdzie oglądać mecz Euro 2024?

W piątkowy wieczór, 21 czerwca 2024 roku o godzinie 21:00, na stadionie Red Bull Arena w Lipsku, odbędzie się emocjonujące spotkanie Holandia – Francja w ramach drugiej kolejki fazy grupowej EURO 2024. W tym meczu w podstawowym składzie Trójkolorowych najprawdopodobniej znajdzie się piłkarz Blaugrany, Jules Kounde. Przedstawiamy szczegóły dotyczące transmisji tego wydarzenia, zarówno w telewizji, jak i online, w tym opcje bezpłatne.

Holandia – Francja: gdzie oglądać?

Spotkanie Holandia – Francja będzie transmitowane na żywo w telewizji na kanałach TVP 2 oraz TVP Sport, a live stream zapewnią serwisy WP Pilot, Canal+ Online, Megogo, sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport.

Holandia – Francja: transmisja online za darmo

Bezpłatną transmisję na żywo można śledzić za pośrednictwem strony sport.tvp.pl oraz aplikacji TVP Sport. Dostępne są one na różnych urządzeniach, w tym na smartfonach, tabletach oraz telewizorach Smart TV.

Holandia – Francja: transmisja w płatnych serwisach

Obok darmowych opcji, transmisja meczu Holandia – Francja dostępna jest również w serwisach streamingowych WP Pilot, CANAL+ Online oraz Megogo. Te platformy oferują różnorodne pakiety subskrypcyjne, które umożliwiają dostęp do szerokiej gamy transmisji sportowych, w tym także tego prestiżowego meczu:

  • WP Pilot » pakiet „Starter Plus” dostępny jest w ramach płatności odnawialnej za 19,99 zł / 30 dni, a w przypadku płatności jednorazowej za 24,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z dostępem do TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za 39 zł / miesiąc;
  • Megogo » pakiet “Startowy” za 9,99 zł / 30 dni.

Każdy z serwisów oferuje możliwość oglądania na stronach internetowych oraz w aplikacjach, co sprawia, że transmisja dostępna jest na komputerach, smartfonach, tabletach oraz Smart TV.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w MegogoTen artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.