18.07.2024, g. 19:00
TCL - LoL
Dark Passage vs Besiktas
Do meczu pozostało:
1dn.16godz.20min.
12.70 X0.00 21.39 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Hiszpania – Włochy transmisja, gdzie oglądać mecz Euro 2024?

Hiszpania – Włochy transmisja, gdzie oglądać mecz Euro 2024?

Już dziś o godzinie 21:00 na stadionie Veltins Arena w Gelsenkirchen odbędzie się emocjonujący mecz pomiędzy Hiszpanią a Włochami. To spotkanie 2. kolejki fazy grupowej EURO 2024 w Grupie B zapowiada się niezwykle interesująco z uwagi na fakt, że obie reprezentacje myślą o zajęciu pierwszego miesjca w grupie. Sprawdź już teraz gdzie oglądać mecz Hiszpanii, w kadrze której znajduje się czterech piłkarzy Barcy – Fermin Lopez, Pedri, Ferran Torres i Lamine Yamal.

Hiszpania – Włochy: gdzie oglądać?

Transmisję meczu Hiszpania – Włochy można oglądać na żywo w telewizji na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport. W internecie transmisję online zapewniają zarówno płatne serwisy Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo, jak i bezpłatne platformy sport.tvp.pl i aplikacja TVP Sport.

Hiszpania – Włochy: transmisja online za darmo

Transmisję ze spotkania można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport oferowanej na różne urządzenia.

Hiszpania – Włochy: transmisja w płatnych serwisach

Transmisję z meczu można oglądać nie tylko na darmowych serwisach, ale też w płatnych serwisach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Szczegóły ofert poszczególnych serwisów prezentujemy poniżej:

  • Pilot WP » pakiet „Starter Plus” dostępny jest w ramach płatności odnawialnej za 19,99 zł / 30 dni, a w przypadku płatności jednorazowej za 24,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z dostępem do TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za 39 zł / miesiąc;
  • Megogo » pakiet “Startowy” za 9,99 zł / 30 dni.
Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w MegogoTen artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.