30.05.2024, g. 01:30
MLS
FC Cincinnati vs Nashville SC
Do meczu pozostało:
0dn.2godz.53min.
11.70 X3.60 25.25 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

FC Barcelona – Valencia gdzie oglądać? Transmisja TV i Online (29.04.2024)

FC Barcelona – Valencia gdzie oglądać? Transmisja TV i Online (29.04.2024)

Przed nami mecz FC Barcelony z Valencią. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 29 kwietnia 2024 roku, o godzinie 21:00, na Estadio Olímpico w Barcelonie w ramach 33. kolejki Hiszpańskiej La Liga. Przedstawiamy szczegóły dotyczące transmisji tego meczu – gdzie można oglądać na żywo w TV oraz online, zarówno za darmo, jak i płatnie.

FC Barcelona – Valencia: gdzie oglądać?

Mecz FC Barcelona – Valencia będzie transmitowany na żywo na kanale Eleven Sports 1. Transmisję online można obejrzeć na platformach WP Pilot, Canal+online, Polsat Box Go (płatne), a także Fortuna TV, STS TV, Superbet TV (za darmo).

FC Barcelona – Valencia: transmisja za darmo online

Transmisja za darmo będzie dostępna w serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Aby móc korzystać z darmowej transmisji meczu FC Barcelona – Valencia na wymienionych platformach, konieczne jest założenie konta klienta, dokonanie depozytu oraz postawienie zakładu bukmacherskiego. Każda z tych platform oferuje atrakcyjne pakiety powitalne dla nowych użytkowników, które pozwalają na bezpłatne śledzenie rywalizacji FC Barcelona z Valencia:

  • Fortuna TV » odbierz na start pakiet 330 zł i oglądaj mecz za darmo;
  • STS TV » skorzystaj z pakietu powitalnego 760 zł i obejrzyj transmisję bez opłat;
  • Superbet TV » zgarnij na start aż 3755 zł i oglądaj transmisję za darmo.

Nadchodzący mecz za pośrednictwem serwisów Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV można oglądać na komputerach, smartfonach i tabletach. Każda z firm oferuje dostęp do swojej usługi zarówno przez stronę internetową, jak i aplikację mobilną (Android, iOS).

FC Barcelona – Valencia: transmisja meczu online

Transmisję z meczu FC Barcelona – Valencia można oglądać nie tylko na darmowych serwisach, ale również na płatnych platformach streamingowych WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go. W ofercie tych serwisów znajdują się pakiety, które umożliwiają oglądanie dzisiejszego meczu:

  • WP Pilot » pakiet „Eleven” dostępny jest za 11,66 zł za 30 dni (przy umowie na rok) lub za 14,99 zł za 30 dni (przy subskrypcji miesięcznej);
  • CANAL+ Online » pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium” za 20 zł w ramach rozszerzenia podstawowego pakietu „Canal+” lub pakiet “Wielka Piłka” w cenie 54 zł / miesiąc;
  • Polsat Box Go » pakiet “Polsat Box Go Sport” za 40 zł miesięcznie.

Wszystkie serwisy umożliwiają oglądanie transmisji na różnych urządzeniach, takich jak komputery, smartfony, tablety, telewizory smart tv. Dodatkowo, platformy CANAL+ Online i Polsat Box Go oferują możliwość jednoczesnego oglądania na dwóch urządzeniach.

fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.