FC Barcelona – SD Huesca. Gdzie oglądać? Transmisja w telewizji i ZA DARMO w internecie

FC Barcelona – SD Huesca. Gdzie oglądać? Transmisja w telewizji i ZA DARMO w internecie

FC Barcelona zagra dziś u siebie z Huescą. Będzie to spotkanie 27. kolejki hiszpańskiej La Liga. Początek meczu jest zaplanowany na 15 marca na godzinę 21:00. Spotkanie można obejrzeć w polskiej telewizji sportowej jak i również za darmo w internecie.

Transmisja meczu za darmo

FC Barcelona zajmuje drugiej miejsce w lidze. „Blaugrana” ma nadal realne szanse na to, żeby zostać mistrzem, ale jednym z koniecznych warunków do spełnienia tego punktu jest regularne wygrywanie. Szansę na powiększenie swojego dorobku zespół Ronalda Koemana będzie miał w najbliższy poniedziałek 15 marca, kiedy to FC Barcelona podejmie u siebie Huescę. Transmisję meczu „Dumy Katalonii” z Huescą będzie można oglądać za darmo na kanałach przygotowanych przez legalne polskie firmy bukmacherskie.

» Oglądaj mecz ZA DARMO w STS TV

» Oglądaj mecz ZA DARMO w Fortuna TV

» Oglądaj mecz ZA DARMO w Superbet TV

Zobacz: Darmowa transmisja meczu FC Barcelona – SD Huesca live stream 

Transmisja live stream spotkania FC Barcelona – SD Huesca

Rywalizacja między FC Barceloną a Huescą będzie transmitowana na antenie Canal+ Sport 2. W internecie istnieje możliwość oglądania spotkania za platformach player.pl i Canal+ Online. Przez pierwszy miesiąc możemy korzystać z Canal+ Online za darmo, później opłata za pakiet wynosi 50 zł/mies. Dostęp do kanału Canal+ Sport 2 i całej oferty Canal+ na stronie player.pl kosztuje 45 zł/mies. Korzystając z oferty Canal+ Online, możemy oglądać jednocześnie na dwóch urządzeniach, tak samo sytuacja wygląda na platformie Player. Aby obserwować spotkanie na urządzeniu z systemem Android lub iOS należy pobrać aplikacje Player/Canal+ ze Sklepu Play lub App Store.

» Oglądaj transmisję online w CANAL+ONLINE

» Oglądaj transmisję online w PLAYER.PL

fot. shutterstock.com/Gorodenkoff

 

Mecze Barcelony za darmo

Oglądaj mecze Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj mecze Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy na mecze La Liga

Brak spotkań

Najbliższy mecz

Poprzedni mecz

La Liga terminarz

La Liga tabela

La Liga strzelcy

Profil na FB