30.05.2024, g. 01:30
MLS
FC Cincinnati vs Nashville SC
Do meczu pozostało:
0dn.16godz.29min.
11.70 X3.60 25.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

FC Barcelona – Real Sociedad gdzie oglądać? Transmisja TV i Online (13.05.2024)

FC Barcelona – Real Sociedad gdzie oglądać? Transmisja TV i Online (13.05.2024)

W poniedziałek, 13 maja 2024 roku, o godzinie 21:00, na stadionie Estadio Olímpico w Barcelonie odbędzie się mecz hiszpańskiej La Liga pomiędzy FC Barceloną a Realem Sociedad. Spotkanie to, rozgrywane w ramach 35. kolejki, będzie można oglądać na żywo w telewizji i internecie. Szczegóły w artykule.

FC Barcelona – Real Sociedad: gdzie oglądać?

Mecz FC Barcelona – Real Sociedad na żywo będzie transmitowany w telewizji na kanale Eleven Sports 1. Transmisję online można oglądać na płatnych platformach WP Pilot, Canal+online, Polsat Box Go, a także bezpłatnie na Fortuna TV, STS TV, Superbet TV.

FC Barcelona – Real Sociedad: transmisja za darmo online

Stream FC Barcelona – Real Sociedad za darmo będzie dostępny w serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Aby skorzystać z tej możliwości, wystarczy założyć konto na wybranej platformie, dokonać minimalnego depozytu oraz postawić zakład:

  • Fortuna TV » na start oferuje 330 zł i możliwość oglądania meczu za darmo;
  • STS TV » przygotowało pakiet powitalny 760 zł umożliwiający bezpłatne oglądanie;
  • Superbet TV » oferta startowa to aż 3755 zł i możliwość oglądania transmisji bez opłat.

Dostęp do darmowej transmisji zapewniają zarówno strony www bukmacherów, jak również aplikacje mobilne dostępne na urządzenia z systemami Android i iOS.

FC Barcelona – Real Sociedad: transmisja meczu online

Transmisję z meczu FC Barcelona – Real Sociedad można śledzić nie tylko na wyżej wspomnianych serwisach bez opłat, ale także w płatnych usługach streamingowych WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go. Każda z tych platform oferuje różnorodne pakiety:

  • WP Pilot » oferuje pakiet „Eleven” dostępny za 11,66 zł za 30 dni przy umowie rocznej lub za 14,99 zł przy subskrypcji miesięcznej;
  • CANAL+ Online » proponuje pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium” za 20 zł miesięcznie, rozszerzający podstawowy pakiet „Canal+” lub pakiet “Wielka Piłka” za 54 zł / miesiąc;
  • Polsat Box Go » udostępnia pakiet “Polsat Box Go Sport” za 40 zł miesięcznie.

Dostęp do tych serwisów jest możliwy zarówno poprzez strony internetowe, jak i aplikacje mobilne, co zapewnia komfort oglądania meczu na różnych urządzeniach, takich jak komputery, smartfony, tablety czy telewizory.

fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.