18.07.2024, g. 19:00
TCL - LoL
Dark Passage vs Besiktas
Do meczu pozostało:
1dn.16godz.20min.
12.70 X0.00 21.39 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Dania – Anglia transmisja, gdzie oglądać mecz Euro 2024?

Dania – Anglia transmisja, gdzie oglądać mecz Euro 2024?

W czwartek, 20 czerwca 2024 roku, o godzinie 18:00 odbędzie się mecz pomiędzy Danią a Anglią w ramach 2. kolejki fazy grupowej EURO 2024. Spotkanie rozegrane zostanie na stadionie Deutsche Bank Park we Frankfurcie. W tym spotkaniu wystąpi piłkarz Barcelony – Andreas Christensen, broniący barw reprezentacji Danii. Sprawdź już teraz gdzie oglądać mecz!

Dania – Anglia: gdzie oglądać?

Spotkanie pomiędzy Danią a Anglią będzie transmitowane w telewizji na kanałach TVP 2 oraz TVP Sport. Transmisję online można obejrzeć na platformach WP Pilot, Canal+online, Megogo (płatne) oraz Sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport (darmowe).

Dania – Anglia: transmisja online za darmo

Transmisję meczu można śledzić za darmo na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport..

Dania – Anglia: transmisja w płatnych serwisach

Mecz Dania – Anglia będzie również dostępny w płatnych serwisach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Każda z tych platform oferuje różne pakiety, wśród których można znaleźć te, które umożliwiają oglądanie transmisji z dzisiejszego meczu. Oto szczegóły:

  • Pilot WP » pakiet „Starter Plus” dostępny jest w ramach płatności odnawialnej za 19,99 zł / 30 dni, a w przypadku płatności jednorazowej za 24,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z dostępem do TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za 39 zł / miesiąc;
  • Megogo » pakiet “Startowy” za 9,99 zł / 30 dni.

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja, dzięki czemu transmisję można obejrzeć m.in. na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart tv i innych urządzeniach.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w MegogoTen artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.