30.05.2024, g. 01:30
MLS
FC Cincinnati vs Nashville SC
Do meczu pozostało:
0dn.2godz.19min.
11.70 X3.60 25.25 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Czy Lewandowski zagra w El Clasico? Wiadomo co z karą

Czy Lewandowski zagra w El Clasico? Wiadomo co z karą

Robert Lewandowski, gwiazdor piłki nożnej i czołowy polski napastnik, stoi przed pytaniem, czy będzie mógł zagrać w zbliżającym się meczu El Clasico. Po tym, jak został zawieszony na jedno spotkanie za kumulację żółtych kartek, wiele osób zastanawiało się nad jego dostępnością na to prestiżowe starcie. 

Podsumowanie

  • Robert Lewandowski został zawieszony na jedno spotkanie za kumulację żółtych kartek.
  • Lewandowski będzie miał szansę zagrać w El Clasico, o ile nie będzie żadnych komplikacji.
  • El Clasico odbędzie się 21 kwietnia.

Zawieszenie dla Lewandowskiego i innych zawodników Barcelony

Komitet ds. Rozgrywek potwierdził, że Robert Lewandowski oraz dwóch innych zawodników FC Barcelony zostali zawieszeni na jedno spotkanie za kumulację żółtych kartek. Decyzja ta oznacza, że ci piłkarze nie będą mogli wystąpić w najbliższym meczu ligowym przeciwko drużynie Cádiz. Jednak jeśli nie pojawią się żadne problemy, będą dostępni na ważne starcie, jakim jest El Clasico.

Zawieszenie Roberta Lewandowskiego na jedno spotkanie nie wpłynie na jego udział w El Clasico, który jest planowany na 21 kwietnia.

FC Barcelona także może odetchnąć z ulgą – ich zawodnicy, w tym Lewandowski, będą dostępni na El Clasico, o ile nie wystąpią żadne problemy. To wspaniała wiadomość dla kibiców, którzy czekają na ten emocjonujący mecz między największymi rywalami.
Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.