18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
56dn.20godz.55min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Czy Betfan posiada bonusy dla graczy?

Czy Betfan posiada bonusy dla graczy?

Propozycje Betfan skierowane do nowych użytkowników systemu zyskują uznanie wielu graczy. Chociaż w zestawieniach promocji bukmacherskich Betfan nie zajmuje pierwszego miejsca, nie oznacza to braku ciekawych ofert dla każdego, kto wpisze kody promocyjne w formularzu rejestracji. Na jakie bonusy mogą liczyć typerzy otwierający konto w Betfan? Czy warto wykorzystywać promocję na zakłady w Betfan? Czy daje ona duże możliwości osiągania zysków? Wszystkich zainteresowanych ofertą Betfan zapraszamy do naszego opisu promocji dla nowych i stałych typerów.

Betfan dla nowych graczy – co oferuje bukmacher?

Kod bonusowy Betfan uprawnia do dwóch interesujących benefitów startowych- zakładu bez ryzyka oraz bonusu powitalnego od zasilenia depozytu. Betfan uprawnia graczy do cashbacku w wysokości aż 600 zł dla pierwszego dokonanego zakładu. Promocja obejmuje zakłady SOLO lub AKO na dowolny kurs. Jednak wypłata zwróconych środków po przegranej musi być obrócona jeszcze jeden raz po kursie całkowitym 3.80 na kuponie AKO z minimum trzema zdarzeniami. Dopiero po spełnieniu tego warunku Betfan otwiera możliwość wypłaty pieniędzy na konto. Warto zaznaczyć, że Betfan oferuje największy cashback na rynku, który dodatkowo wyróżnia się niezwykle przystępnym warunkiem obrotu. Jeśli pierwszą wpłatę dokonamy na kwotę 600 zł, a następnie obstawimy pełną stawkę, łatwo sobie obliczyć jak duże zyski jesteśmy w stanie osiągnąć. Kupon akumulowany nierzadko osiąga kurs całkowity powyżej 5.00, co przyniosłoby wygraną w wysokości około 3000 zł (należy jeszcze uwzględnić podatki, o których tutaj nie będziemy szczegółowo opowiadać). W normalnym trybie nie zalecamy osobom początkującym obstawiania tak wysokiej stawki. Jednak cashback stanowi ten jedyny moment, kiedy agresywne typowanie jest jak najbardziej wskazane. Nic nie ryzykując, dajemy sobie szansę na szybkie i pokaźne zwiększenie zasobów na koncie.

Bonus Betfan to także zwiększenie środków wpłaconych na depozyt o 100%, do maksymalnej wartości 1000 zł. Wpłacając 1000 zł, na koncie pojawia się 2000 zł. Środki bonusowe trzeba obrócić 3 razy na kuponach AKO po kursie kuponu 2.50. Betfan wszedł do grona bukmacherów z niskim wymogami obrotu środkami promocyjnymi, za co należy się zdecydowana pochwała.

Bonus Betfan dla stałych klientów

Mając za sobą kod bonusowy Betfan i promocje z nim związane, przechodzimy do etapu gry na normalnych warunkach. Również tutaj Betfan stworzył ciekawe konkursy i promocje, pozwalające szczęśliwcom na osiąganie pokaźnych wygranych. Ogromną popularnością cieszą się rankingi Simply The Bet oraz Simply The Game. 50 najlepszych graczy w rozliczeniu tygodniowym otrzymuje pulę nagród do podziału. Najlepsi typerzy otrzymają nawet kilka tysięcy złotych.

Zawierając zakłady z Betclic, warto regularnie sprawdzać zakładkę Matchday Boost, pod którą bukmacher codziennie skrywa wydarzenia z podwyższonymi kursami. Bez modyfikacji własnej strategii, możemy zgarnąć dużo większe kwoty wygranych.

Kompletny opis oferty promocyjnej Betfan znajdziemy na zawodtyper.pl. Zawód Typer to serwis przeznaczony dla początkujących i zawodowych typerów, którzy pragną z jednego miejsca śledzić najważniejsze wydarzenia świata zakładów wzajemnych. Tysiące porad i recenzji pozwalają budować fundamenty skutecznej strategii. Zapraszamy na zawodtyper.pl po najświeższe informacje i wiedzę o gwarantowanej skuteczności.

Materiał zewnętrzny
Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.