01.01.1970, g. 00:00
vs
Do meczu pozostało:
-19135dn.-22godz.-22min.
1 X 2 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Czasy Douglasa na Camp Nou w liczbach

Czasy Douglasa na Camp Nou w liczbach

douglasDouglas Pereira, czyli najlepiej opłacany kibic FC Barcelony, w końcu opuścił klub. O jego transferze pisaliśmy TUTAJ. Klub wypożyczy go do Sportingu Gijón i nadal będzie opłacać pensje piłkarza.

Douglas dołączył do Katalońskiego klubu w 26 sierpnia 2014 roku. Przeszedł z brazylijskiego Sao Paulo za 5,5 mln euro. Zadebiutował w meczu z Malagą, później doznał kontuzji. Trener Luis Enrique nie stawiał na niego, ponieważ był po prostu zbyt słaby na pierwszy skład FC Barcelony, a czasami nawet nie było dla niego miejsca na ławce.
Łącznie zagrał w 8 spotkaniach, trzech w La Liga oraz w 5 Copa Del Rey. Nie doczekał się występu w Champions League. W lidze zaliczył 112 minut, zdążył otrzymać nawet żółtą kartkę, a w pucharze Hiszpanii 266 minut. Tylko 2 razy zagrał pełne 90 minut (oba mecze w Pucharze Króla). W tych drugich rozgrywkach zaliczył nawet asystę.

Jeżeli chodzi o zdobyte puchary, tutaj jego wynik jest imponujący, chociaż wiadomo, że nie może czuć się ich 100% zwycięzcą. W ciągu tych dwóch sezonów Brazylijczyk zdobył z Barcą, aż 8 trofeów: 2 wygrane w lidze, 2 razy Copa Del Rey, raz Champions League, Klubowe Mistrzostwo Świata, Superpuchar Europy oraz Superpuchar Hiszpanii.

Jaka będzie jego przyszłość ??? Wróci do FC Barcelony i wywalczy miejsce w pierwszym składzie ??? Raczej nie, prawdopodobnie odejdzie za darmo do któregoś z hiszpańskich klubów lub wróci do Brazylii. Na razie jednak klub daje mu kolejną szansę i odsyła na wypożyczenie.
Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy na mecze La Liga

Brak spotkań

Najbliższy mecz

Poprzedni mecz

La Liga terminarz

La Liga tabela

La Liga strzelcy

Profil na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.