30.05.2024, g. 01:30
MLS
FC Cincinnati vs Nashville SC
Do meczu pozostało:
0dn.2godz.38min.
11.70 X3.60 25.25 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Co z wypożyczonymi?

Co z wypożyczonymi?

newsFC Barcelona planuje już kadrę na sezon 2016/2017. Władze klubu myślą nie tylko nad piłkarzami, którzy mogą dołączyć do pierwszego zespołu i tymi, którzy odchodzą, ale muszą wziąć pod uwagę zawodników, którzy zostali wypożyczeni.

Co zatem stanie się z piłkarzami, którzy w minionym sezonie byli wypożyczeni do innych zespołów? Kataloński Sport opublikował listę, którą prezentujemy poniżej.

Alex Song:
Przez problemy zdrowotne Kameruńczyk zaliczył niezbyt udany sezon. Zagrał w lidze jedynie 12 spotkań. West Ham nie chce kontynuować wypożyczenia ani go wykupić. Song ma jeszcze rok kontraktu z Barcą, którą również go nie chce i wystawiła na listę transferową. Może także dojść do rozwiązania umowy za zgodą stron.

Alen Halilović:
W Sportingu Gijon zaliczył bardzo dobry sezon z 36 występami w lidze na 38 możliwych. 24 razy występował w pierwszym składzie. Strzelił 5 bramek i zanotował 5 asyst. Chorwat ma zostać wypożyczony albo sprzedany z opcją odkupienia.

Martin Montoya:
Pobyt w Interze Mediolan na pewno nie był udany. O wiele lepiej spisał się zaś w Betisie, gdzie otrzymywał o wiele więcej szans o bardzo dobrze sobie radził. Betisu jednak nie stać na wykupienie Hiszpana.

Cristian Tello:
Z FC Porto przeszedł do Fiorentiny i w 15 meczach strzelił 2 bramki i zanotował 5 asyst. Włoski klub chce wydać 8 milionów euro i wykupić go z Barcelony.
Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.