Co z wypożyczonymi?

Co z wypożyczonymi?

newsFC Barcelona planuje już kadrę na sezon 2016/2017. Władze klubu myślą nie tylko nad piłkarzami, którzy mogą dołączyć do pierwszego zespołu i tymi, którzy odchodzą, ale muszą wziąć pod uwagę zawodników, którzy zostali wypożyczeni.

Co zatem stanie się z piłkarzami, którzy w minionym sezonie byli wypożyczeni do innych zespołów? Kataloński Sport opublikował listę, którą prezentujemy poniżej.

Alex Song:
Przez problemy zdrowotne Kameruńczyk zaliczył niezbyt udany sezon. Zagrał w lidze jedynie 12 spotkań. West Ham nie chce kontynuować wypożyczenia ani go wykupić. Song ma jeszcze rok kontraktu z Barcą, którą również go nie chce i wystawiła na listę transferową. Może także dojść do rozwiązania umowy za zgodą stron.

Alen Halilović:
W Sportingu Gijon zaliczył bardzo dobry sezon z 36 występami w lidze na 38 możliwych. 24 razy występował w pierwszym składzie. Strzelił 5 bramek i zanotował 5 asyst. Chorwat ma zostać wypożyczony albo sprzedany z opcją odkupienia.

Martin Montoya:
Pobyt w Interze Mediolan na pewno nie był udany. O wiele lepiej spisał się zaś w Betisie, gdzie otrzymywał o wiele więcej szans o bardzo dobrze sobie radził. Betisu jednak nie stać na wykupienie Hiszpana.

Cristian Tello:
Z FC Porto przeszedł do Fiorentiny i w 15 meczach strzelił 2 bramki i zanotował 5 asyst. Włoski klub chce wydać 8 milionów euro i wykupić go z Barcelony.
Mecze Barcelony za darmo

Oglądaj mecze Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy na mecze La Liga

Brak spotkań

Najbliższy mecz

Poprzedni mecz

La Liga terminarz

La Liga tabela

La Liga strzelcy

Profil na FB