30.05.2024, g. 01:30
MLS
FC Cincinnati vs Nashville SC
Do meczu pozostało:
0dn.1godz.40min.
11.70 X3.60 25.25 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Barcelona z transferowym planem awaryjnym!

Barcelona z transferowym planem awaryjnym!

W Barcelonie od dłuższego czasu słychać pogłoski o ogromnym zainteresowaniu Blaugrany zawodnikiem z Manchesteru City – Bernardo Silvą. Klub liczy na jego angaż, jednak problemem mogą być finanse, ponieważ City oczekuje za Silvę około 50 milionów, co jest kwotą zdecydowanie poza zasięgiem Barcelony. W związku z tym klub zaczyna szukać opcji awaryjnych i odnalazł taką w Niemczech.

Poszukiwanie alternatyw dla Bernardo Silvy

Z uwagi na trudności finansowe związane z transferem Bernardo Silvy, Barcelona zaczęła poszukiwać alternatyw. Ich uwagę przykuło możliwe zakończenie kontraktu Marco Reusa z Borussią Dortmund. Reus będzie wolnym zawodnikiem po zakończeniu sezonu i zainteresowanie Barcelony wobec niego jest coraz większe. Klub liczy na to, że uda się go pozyskać i wzmocnić swoje szeregi. Reus jest bardzo utalentowanym zawodnikiem i miałby wiele do zaoferowania drużynie. Problemem może być jego kontuzjogenność i wiek.

Wniosek

Barcelona nie zamierza ustawać w poszukiwaniach wzmocnień na kolejny sezon. Klub jest zdeterminowany, aby zabezpieczyć się na wypadek niepowodzenia transferu Bernardo Silvy z Manchesteru City. W tym celu Blaugrana skupia się na sytuacji Marco Reusa z Borussią Dortmund, który stanie się wolnym zawodnikiem po zakończeniu sezonu. Reus jest interesującą opcją dla Barcelony i może solidnie wzmocnić drużynę.

Barcelona ma przygotowany plan awaryjny i ciężko pracuje, aby zapewnić sobie silną drużynę na kolejne rozgrywki. Klub nie zamierza rezygnować z uczynienia zespołu jak najmocniejszym, niezależnie od okoliczności. Zakończenie kontraktu Reusa daje Barcelonie nadzieję na przeprowadzenie udanego transferu i wykorzystanie talentu niemieckiego zawodnika w swojej drużynie.
Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.