4dn.14godz.40min.
13.00 X3.50 22.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Barça gratuluje Realowi

krystynaReal Madryt wygrał wczorajszy hiszpański finał Ligi Mistrzów. Królewscy pokonali Atletico Madryt po rzutach karnych 5-3. Mecz w regulaminowym czasie i po dogrywce zakończył się wynikiem 1-1.

Real wyszedł na prowadzenie już w 12 minucie po bramce Sergio Ramosa, która jednak została zdobyta z wyraźnego spalonego. Przez większość czasu Królewscy grali defensywnie i starali się nie stracić bramki. W 47. minucie gry Antoine Griezmann zmarnował karny po faulu Pepe na Torresie. Piłka po strzale Francuza uderzyła w poprzeczkę. Atleti doprowadziło jednak do remisu po bramce Carrasco.
W dogrywce wynik nie uległ zmianie, a w serii rzutów karnych lepszy okazał się Real Madryt.

FC Barcelona pogratulowała Królewskim zwycięstwa na oficjalnym profilu na twitterze. Pamiętacie podobny gest Realu Madryt w stronę Barcy ??? Bo my nie…