04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.11godz.21min.
14.20 X3.75 21.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Arda zaatakował dziennikarza

Arda zaatakował dziennikarza

ardaJeden z tureckich dziennikarzy napisał ostatnio artykuł, w którym oskarżył kilku piłkarzy kadry, że oczekują większych wynagrodzeń od piłkarskiej federacji.

Informacja ta bardzo dotknęła Ardę Turana, który w samolocie po meczu z Macedonią złapał za szyję dziennikarza i krzyczał:

– „Byłeś tam, kiedy pisano o sprawie z pieniędzmi? Kogo niby o nie prosiliśmy? Czemu teraz siedzisz cicho? Pytam, kto ci kazał to napisać? Sram na tych którzy pozwolili ci wejść do tego samolotu. Jesteś osobą bez honoru. Nie pozwolę ci znieważać honoru mojego i mojej rodziny. Pracujesz dla prezesa federacji? Sram na tego, kto cie tu wpuścił”.

Turek posnął się do tego, że uderzył dziennikarza. Do interwencji włączyli się inni piłkarze, aby sprawy nie zaszły za daleko. Na spokojnie po całym incydencie piłkarz Barcelony dodał:

– „Krytykować moją grę może każdy dziennikarz, to mój zawód to normalne. Ale nie można atakować charaktery, rodziny i wartości człowieka. Nie pozwolę na to. Kto spróbuje zaatakować mnie i moją rodzinę otrzyma odpowiedź z całą mocą jaką dał mi Bóg”.
Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.