20.07.2024, g. 22:00
LCS - LoL
Dignitas vs Team Liquid
Do meczu pozostało:
2dn.6godz.28min.
16.20 X0.00 21.08 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Alves: „Każdy chciał, bym został”

Alves: „Każdy chciał, bym został”

danioNa dzisiejszej konferencji prasowej pojawił się Dani Alves i odpowiadał na pytana dziennikarzy dotyczące aktualnych spraw. Poniżej prezentujemy wypowiedzi Brazylijczyka.

– „Gdyby chodziło o finanse, nie zostałbym tutaj, bo miałem o wiele lepsze oferty. Posłuchałem po prostu serca. Tu ludzie mnie kochają. Zarówno kibice jak i koledzy z drużyny, którzy chcieli bym został. Wyzwaniem nie jest odejście, ale walka o skład i nowe wyzwania w tym klubie. Wciąż chcę tutaj tworzyć historię.”

– „Bartomeu był szczęśliwy jak powiedziałem mu, że zostaję. Lubie go i mam z nim dobre relacje. On również we mnie wierzył.”

– „Messi mówił, żebym został i że nigdzie nie będzie mi lepiej niż tu. Taka jest prawda, tu mam wszystko, piękne miasto i dobra pogoda.”

– „Enrique miał wielki udział w tryplecie. Zawsze we mnie wierzył i na mnie stawiał. Powiedział, ze mam zostać i cieszyć się grą. Zasłużył na nowy kontrakt. Razem ze sztabem ciężko pracują.”

– „Uwielbiam Vidala, jest tu mile widziany. Będziemy rywalizować. Będą większe wymagania. Przez przypadek tu nie przychodzi. To świetny piłkarz i motywacja dla mnie. Ja uczynię go lepszym, a on mnie.”
Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.