0dn.19godz.51min.
12.70 X3.75 22.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Chile w finale Copa America

bravoReprezentacja Chile pokonała Kolumbie 2-0 w półfinale Copa America, awansując tym samym do wielkiego finału turnieju odbywającego się w USA.

W finale czeka już Argentyna, która rozprawiła się z gospodarzami 4-0 (KLIK). Będziemy mieli zatem powtórkę finału sprzed roku.

Dwie bramki dla Chile wpadły szybko, bo już w 7 i 11 minucie pierwszej połowy. Ponadto Sanchez z Kolumbii dostał czerwoną kartkę w 57 minucie. Z powodu wielkiej burzy i silnych opadów deszczu, mecz przerwano aż na trzy godziny.

Całe spotkanie w bramce zagrał Claudio Bravo i po raz kolejny na tym turnieju zaliczył czyste konto.

– „Cieszymy się z tego osiągnięcia. Teraz trzeba odpocząć i myśląc o rywalu. Mamy wielkie chęci na obronienie tego pucharu.” – mówił bramkarz Barcelony.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.