0dn.7godz.8min.
12.70 X3.75 22.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wygrane Chile i Hiszpanii

Po wczorajszej towarzyskiej wygranej Brazylii, dziś w nocy zostały rozegrane kolejne dwa spotkania reprezentacyjne z udziałem piłkarzy FC Barcelony.

Chile w pierwszym spotkaniu Copa America pokonało Ekwador 2-0. Całe spotkanie w bramce zaliczył Claudio Bravo. Warto dodać, że pełne 90 minut zagrał ex-Barcelonista – Alexis Sanchez.

Reprezentacja Hiszpanii zagrała sparing z Kostaryką, którą pokonała 2-1. Całe spotkanie zaliczył Marc Bartra. Pierwszą połowę zagrał Aleix Vida, Gerard Pique wszedł w 58 minucie, Sergio Busquets w 74. Jeśli chodzi o byłych zawodników Blaugrany,  59 minut zaliczył Nolito i 83 Fabregas, który zdobył nawet bramkę.

Na powyższym video prezentujemy skrót inauguracji Copa America z udziałem Chile z polskim komentarzem.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.