22.05.2022, g. 20:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Villarreal
Do meczu pozostało:
0dn.2godz.19min.
1 X 2 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kibice RCDE obrażali, fana FCB zatrzymano

Kibice RCDE obrażali, fana FCB zatrzymano

faniSpotkanie derbowe FC Barcelony z Espanyolem nie mogło się zakończyć bez żadnych zgrzytów. Derby mają to do siebie, że zawsze są meczem podwyższonego ryzyka, a fani różnie się zachowują.

Kibice najbardziej zagorzałej grupy Curva RCDE podczas meczu cały czas obrażali FC Barcelonę, Gerarda Pique oraz Shakirę.

Obraźliwe wyzwiska zarejestrowała telewizja TV3. W związku z tym Komisja Przeciwko Przemocy złożyła skargę do władz La Liga. Ponadto Raport delegata sędziowskiego został wysłany do Komitetu Technicznego Arbitrów.

Telewizja zanotowała między innymi przyśpiewki Puta Barca oeoe czy Pique, recuerda eres una mierda (Pique, pamiętaj, że jesteś gównem) oraz Shakira es una puta, es una puta, Shakira es una puta (Shakira jest ku**ą).

O ile Espanyol prawdopodobnie zostanie ukarany, o tyle fana FC Barcelony już ukarano. Przed meczem jeden z fanatyków wszedł pomiędzy kibiców Espanyolu i zaczął grozić im… bronią. Policja zareagowała natychmiastowo i kibica odwieziono na komisariat zamiast na trybuny.


Zobacz także: Leksykon Kibice i Okolice oraz album Going to the match
Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy na mecze La Liga

Brak spotkań

Najbliższy mecz

Poprzedni mecz

La Liga terminarz

La Liga tabela

La Liga strzelcy

Profil na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.