31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
15dn.19godz.39min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Biografia Neymara dla dzieci!

Biografia Neymara dla dzieci!

ney2Dzięki wydawnictwu Egmont i dziennikarzowi Dariuszowi Tuzimkowi, najmłodsi fani FC Barcelony oraz Neymara mogą poznać historię swojego ukochanego klubu oraz idola! Powstała bowiem pierwsza biografia Brazylijczyka dla dzieci!

Książka jest biografią dla najmłodszych fanów piłki nożnej i Neymara. Dowiadujemy się jakie wartości w życiu człowieka są najważniejsze i ich przestrzegać czy uczyć się na błędach.

Autor zaprosił do pisania książki prawdziwego Brazylijczyka, który tłumaczy specyfikę brazylijskiej piłki, opowiada o kulturze ich kraju, rodakach, co czyni opowieść jeszcze bardziej ciekawszą i prawdziwszą.

Książka zabiera nas w podróż do Brazylii, Santosu i Barcelony. Znajdziemy w niej wiele zdjęć i opisów najważniejszych wydarzeń z życia bohatera.

Kibice także mają szanse poznać wszystkie tatuaże Neya, o których pisaliśmy TUTAJ, TUTAJ, oraz TUTAJ. Poznamy także fryzury Brazylijczyka jakie nosił w latach 2010 – 2014.

Czemu w Santosie i reprezentacji własna publiczność go wygwizdała? Czym przyczynił się do zwolnienia trenera Santosu? Dlaczego przez pierwszy tydzień swojego życia nie miał imienia? Przeczytajcie i dowiedzcie się sami!

Książka „Neymar. Czarodziej futbolu” trafiła już do nas na pierwszy konkurs (KLIK). Z przyjemnością informujemy, że na pewno zorganizujemy także kolejny, w którym będziecie mieli okazję wygrać tą opowieść.

ney
Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.