8dn.17godz.32min.
11.70 X3.60 24.75 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pierwszy oficjalny gol Paco

pacoPo transferze do Barcelony w letnim okienku transferowym i rozegraniu 676 minut, Paco Alcacer wreszcie znalazł drogę do siatki i zdobył pierwszą bramkę dla nowego klubu w oficjalnych rozgrywkach.

Co prawda bramka została strzelona z pozycji spalonej, ale sędzia liniowy nie podniósł chorągiewki, a sędzie nie zagwizdał. Bramka została uznana.

Paco zdobył gola w 72 minucie po dośrodkowaniu Rafinhi i rykoszecie od jednego z obrońców. Była to bramka na 5-0.

Na oficjalną bramkę Hiszpana czekaliśmy jedenaście meczów. W sześciu grał od pierwszej minuty, w pięciu wchodził z ławki. Na gola czekał łącznie 676 minut.

Przypomnijmy, że pierwsza bramka w nieoficjalnym meczu Paco wpadła w sparingu z Al Ahli. Informowaliśmy o tym TUTAJ.

A wczorajszą bramkę Alcacera jeszcze raz możecie zobaczyć na powyższym video. Zapraszany i zachęcamy do oglądania.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.