grupyWczoraj przed godzina siedemnastą reprezentacje biorące udział w Mistrzostwach Świata zostały podzielone na grupy. Poznaliśmy także drabinkę finałową oraz terminarz turnieju.

Reprezentacja Hiszpanii będzie musiała się zmierzyć w hitowym pojedynku z Portugalią. W grupie B znalazły się także Maroko i Iran.

Polsce przyjdzie zagrać w ciekawej grupie, z Senegalem, Kolumbią i Japonią.

Podział na grupy wygląda następująco:

Grupa A:
Rosja, Arabia Saudyjska, Egipt, Urugwaj

Grupa B:
Portugalia, Hiszpania, Iran, Maroko

Grupa C:
Francja, Australia, Peru, Dania

Grupa D:
Argentyna, Islandia, Chorwacja, Nigeria

Grupa E:
Brazylia, Szwajcaria, Kostaryka, Serbia

Grupa F:
Niemcy, Meksyk, Szwecja, Korea Południowa

Grupa G:
Belgia, Panama, Tunezja, Anglia

Grupa H:
Polska, Senegal, Kolumbia, Japonia

Drabinka finałów wygląda następująco:

1/8 finału:
1. w grupie A – 2. w grupie B
1. w grupie B – 2. w grupie A
1. w grupie C – 2. w grupie D
1. w grupie D – 2. w grupie C
1. w grupie E – 2. w grupie F
1. w grupie F – 2. w grupie E
1. w grupie G – 2. w grupie H
1. w grupie H – 2. w grupie G

Ćwierćfinały:
I. zwycięzca A1-B2 – zwycięzca C1-D2
II. zwycięzca E1-F2 – zwycięzca G1-H2
III. zwycięzca F1-E2 – zwycięzca H1-G2
IV. zwycięzca B1-A2 – zwycięzca D1-C2

Półfinały:
zwycięzca I – zwycięzca II
zwycięzca III – zwycięzca IV

Przedstawiamy także terminarz rosyjskiego turnieju:

grupa A
czwartek, 14 czerwca
Rosja – Arabia Saudyjska (Moskwa, godz. 17.00)

piątek, 15 czerwca
Egipt – Urugwaj (Jekaterynburg, 14.00)

wtorek, 19 czerwca
Rosja – Egipt (Sankt Petersburg, 20.00)

środa, 20 czerwca
Urugwaj – Arabia Saudyjska (Rostów nad Donem, 17.00)

poniedziałek, 25 czerwca
Urugwaj – Rosja (Samara, 16.00)
Arabia Saudyjska – Egipt (Wołgograd, 16.00)

grupa B
piątek, 15 czerwca
Maroko – Iran (Sankt Petersburg, 17.00)
Portugalia – Hiszpania (Soczi, 20.00)

środa, 20 czerwca
Portugalia – Maroko (Moskwa, 14.00)
Iran – Hiszpania (Kazań, 20.00)

poniedziałek, 25 czerwca
Hiszpania – Maroko (Kaliningrad, 20.00)
Iran – Portugalia (Sarańsk, 20.00)

grupa C
sobota, 16 czerwca
Francja – Australia (Kazań, 12.00)
Peru – Dania (Sarańsk, 18.00)

czwartek, 21 czerwca
Francja – Peru (Jekaterynburg, 14.00)
Dania – Australia (Samara, 17.00)

wtorek, 26 czerwca
Dania – Francja (Moskwa, 16.00)
Australia – Peru (Soczi, 16.00)

grupa D
sobota, 16 czerwca
Argenttna – Islandia (Moskwa, 15.00)
Chorwacja – Nigeria (Kaliningrad, 21.00)

czwartek, 21 czerwca
Argentyna – Chorwacja (Niżny Nowogród, 20.00)

piątek, 22 czerwca
Nigeria – Islandia (Wołgograd, 17.00)

wtorek, 26 czerwca
Islandia – Chorwacja (Rostów nad Donem, 20.00)
Nigeria – Argentyna (Sankt Petersburg, 20.00)

grupa E
niedziela 17 czerwca
Kostaryka – Serbia (Samara, 14.00)
Brazylia – Szwajcaria (Rostów nad Donem, 20.00)

piątek, 22 czerwca
Brazylia – Kostaryka (Sankt Petersburg, 14.00)
Serbia – Szwajcaria (Kaliningrad, 20.00)

środa, 27 czerwca
Serbia – Brazylia (Moskwa, 20.00)
Szwajcaria – Kostaryka (Niżny Nowogród, 20.00)

grupa F
niedziela, 17 czerwca
Niemcy – Meksyk (Moskwa, 17.00)

poniedziałek, 18 czerwca
Szwecja – Korea Płd. (Niżny Nowogród, 14.00)

sobota, 23 czerwca
Niemcy – Szwecja (Soczi, 17.00)
Korea Płd. – Meksyk (Rostów nad Donem, 20.00)

środa, 27 czerwca
Meksyk – Szwecja (Jekaterinburg, 16.00)
Korea Płd. – Niemcy (Kazań, 16.00)

grupa G
poniedziałek, 18 czerwca
Belgia – Panama (Soczi, 17.00)
Tunezja – Anglia (Wołgograd, 20.00)

sobota, 23 czerwca
Belgia – Tunezja (Moskwa, 14.00)

niedziela, 24 czerwca
Anglia – Panama (Niżny Nowogród, 14.00)

czwartek, 28 czerwca
Anglia – Belgia (Kaliningrad, 20.00)
Panama – Tunezja (Sarańsk, 20.00)

grupa H
wtorek, 19 czerwca
Kolumbia – Japonia (Sarańsk, 14.00)
Polska – Senegal (Moskwa, 17.00)

niedziela, 24 czerwca
Japonia – Senegal (Jekaterynburg, 17.00)
Polska – Kolumbia (Kazań, 20.00)

czwartek, 28 czerwca
Senegal – Kolumbia (Samara, 16.00)
Japonia – Polska (Wołgograd, 16.00)

Faza pucharowa

1/8 finału
sobota, 30 czerwca
1. w grupie C – 2. w grupie D (Kazań, 16.00)
1. w grupie A – 2. w grupie B (Soczi, 20.00)

niedziela, 1 lipca
1. w grupie B – 2. w grupie A (Moskwa, 16.00)
1. w grupie D – 2. w grupie C (Niżny Nowogród, 20.00)

poniedziałek, 2 lipca
1. w grupie E – 2. w grupie F (Samara, 16.00)
1. w grupie G – 2. w grupie H (Rostów nad Donem, 20.00)

wtorek, 3 lipca
1. w grupie F – 2. w grupie E (Sankt Petersburg, 16.00)
1. w grupie H – 2. w grupie G (Moskwa, 20.00)

ćwierćfinały
piątek, 6 lipca
I. zwycięzca A1-B2 – zwycięzca C1-D2 (Niżny Nowogród, 16.00)
II. zwycięzca E1-F2 – zwycięzca G1-H2 (Kazań, 20.00)

sobota, 7 lipca
III. zwycięzca F1-E2 – zwycięzca H1-G2 (Samara, 16.00)
IV. zwycięzca B1-A2 – zwycięzca D1-C2 (Soczi, 20.00)

półfinały
wtorek, 10 lipca
zwycięzca ćwierćfinału I – zwycięzca ćwierćfinału II (Sankt Petersburg, 20.00)
środa, 11 lipca
zwycięzca ćwierćfinału III – zwycięzca ćwierćfinału IV (Moskwa, 20.00)

mecz o 3. miejsce
sobota, 14 lipca (Sankt Petersburg, 16.00)

finał
niedziela, 15 lipca (Moskwa, 17.00)




  • Zostaw odpowiedź

    Twój adres e-mail nie będzie opublikowany wymagane pola są zaznaczone *

    *


    × osiem = 48